OKÄND KONSTNÄR, gouache, miniatyr, troligen Frankrike, 1800-talets första hälft. Ram i 18k guld.

Porträtt av officer med franska juli-orden. Ram bär franska guldstämplar. 6,5 x 5,5 cm.

Obetydliga rispor.

Lähtöhinta
4 000 SEK