Robert Thegerström

(Ruotsi, 1857-1919)
Robert Thegerström
(Ruotsi, 1857-1919)

ROBERT THEGERSTRÖM, olja på duk, signerad och sannolikt daterad 1880.

Fiskeläge. ca 37,5 x 60 cm.

Ställvis mindre krackelyr. Smärre färgbortfall. Retuscher.

Lähtöhinta
7 000 SEK