612356

ARMBANDSUR, stål, LUC, 1900-talets mitt.

Urtavla med silverfärgad mitt, sifferindex och sekundvisare. Senare armband. Diameter ca 37 mm.

Ej funktionstestat. Smärre repor. Missfärgad urtavla.

Lähtöhinta
1 500 SEK