SKRIVBORDSUPPSATS, 3 delar. Louis XV-stil, sent 1800/1900-tal.

Förgylld metall och sten. Bestående av bläckställ, samt ett par läsljusstakar. H 10-13.

Lagningar, samt slitage och vissa skador, bl.a. i ställets porslinskopp.

Lähtöhinta
700 SEK