JOHAN CHRISTOFFER BOKLUND, 2 st, blyertsteckningar, signerade och daterade 1838.
Porträtt. Ca 20 x 15 respektive 18 x 13 cm.
Ej examinerade ur ram. Fläckar. Gulnade. Veck.