Henry Macbeth-Raeburn

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1860-1947)
Henry Macbeth-Raeburn

HENRY MACBETH-RAEBURN, kopia efter, olja på duk, otydligt signerad. David R... och daterad -28.

Sittande pojke med kanin. 56 x 41 cm. Oramad.

Dukskada. Mindre färgbortfall längs sidorna.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS