Karl Leitzen

(Saksa, 1801-1859)
Karl Leitzen
(Saksa, 1801-1859)

KARL LEITZEN, olja på duk, signerad.

Alplandskap med fors. 99 x 75 cm.

Några mindre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK