Muut
614693

VASER, 2 st, brons, Ib Just Andersen för GAB, 1900-talets första hälft.

Nr 48 och 330. Oktogonal form. Relifdekor av figurer. Höjd 19 och 21,5 cm.

Några mindre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK