Carlton Alfred Smith

(England, 1853-1946)
Carlton Alfred Smith
(England, 1853-1946)

CARLTON ALFRED SMITH, olja på pannå, signerad.

Kvinna med korgar. 32 x 23 cm.

Retuscher. Ytsmuts.

Lähtöhinta
6 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS