William Pape

(Saksa, 1859-1920)
William Pape
(Saksa, 1859-1920)

WILLIAM PAPE, olja på duk, signerad o daterad Fylleskog 1919.

Jägare med jakthundar. "Vollendet am St. Annatag im Fylleskog". 220x160 cm.

Ysmuts.

Muut tiedot

Enligt uppgift föreställande kronprins Wilhelm av Preussen

Lähtöhinta
30 000 SEK