Samuel Bough

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1822-1878)
Samuel Bough

SAMUEL BOUGH, tillskriven, olja på duk, signerad och daterad -69.

Kustlandskap. Bildens mått ca 60 x 38 cm.

Ytslitage. Ytsmuts. Krackelyrer. Retuscher. Senare ytbehandling.

Lähtöhinta
5 000 SEK