OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, ej signerad.

Katolsk biskop. Ca 24,5 x 17,5 cm.

Slitage. Fläckar, märken. Mindre lagning, smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK