GOLVLAMPA, undertill märkt Kad Enterprise, 1980-tal.

Sockel i sten. Armar i gulmetall, ställbara. Armarna kan riktas 360 grader runt. Höjd ca 230cm.

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK