616706

BREVSKRIN, England, sent 1800-tal.

Ädelträimiterad bemålning, beslag av mässing, inredning i fack, längd 21, bredd 12, höjd 16 cm. Nyckel finns.

Smärre bruksslitage. Avainet sisältyvät.

Alkuperä - Provenienssi

Louis Hamilton.

Lähtöhinta
1 500 SEK