BESTICK, 82 snarlika delar, nysilver, 1900-tal.

Modell franska liljan. 5 matknivar med ballongskaft, 5 matgafflar, 13 matknivar, 2 matskedar, 12 bordsskedar, 10 smörgåsgafflar, 9 smörgåsknivar, 9 teskedar, 12 kaffeskedar, tårtspade samt 4 smörknivar.

Några med bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK