PÄR GUNNAR THELANDER, etsning. Signerad och numrerad 73/100.
Man och kvinna. Bladstorlek 138 x 96 cm.
Oramad och rullad. Marginalen med smärre fläckar. Nederkanten med två stycken hål.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin