OLLE OLSSON-HAGALUND, blandteknik på pannå, signerad och daterad 1943.
Blomkrukor vid fasad. 26x34 cm.
Sedvanligt ytslitage. Någon smärre ytlig fläck.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
40 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin