OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, Sverige, troligen tidigt 1800-tal

Vy över Gripsholms slott. 50 x 32 cm.
Ramen troligen omkring sekelskiftet 1800.

Duk lös på ramen. Slitage. Krackelyr.

Lähtöhinta
4 000 SEK