618197

INKÖPSTAVLA TILL HUSHÅLLET, 1930/40-tal

"För kooperativa kassakvitton". Lackerad plåt. Inköpstavla för olika husgeråd med vikbara pilar. Höjd ca 30 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Rost. Bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK