Antti Favén

(Suomi, 1882-1948)
Antti Favén
(Suomi, 1882-1948)

ANTTI FAVÉN, olja på duk, signerad och daterad 1918

Vy över Helsingfors. 44 x 44.

Fläckar. Krackeleringar. Pappersrester på duk.

Lähtöhinta
6 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS