Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

TANTALUS, ek och nysliver, Daniel & Arter, Birmingham, 1900-talets början.

Dekor i form av beslag. Tre glaskaraffer med propp, skärslipad dekor. Bakom dem fasetterad spegel. Låda samt fack. L 38, b 29, h 32. Nyckel finns.

Flaskorna med nagg. Slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK