Arnold Plagemann

(Ruotsi, 1826-1862)
Arnold Plagemann
(Ruotsi, 1826-1862)

ARNOLD PLAGEMANN, tillskriven. Olja på papp.

Motiv med skepp i skymning på hav. I rikt dekorerad och förgylld originalram. Bildstorlek ca 17x25 cm.

Slitage. Skador och fläckar.

Lähtöhinta
3 500 SEK