Muut
619554

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Gulmetall, trä, plast samt laminat. Två hyllplan, varav den nedre med flaskställ. Längd ca 70, bredd ca 44, höjd 71 cm.

Slitage, fläckar, repor, handtag med lagning.

Lähtöhinta
1 500 SEK