619950

BRICKA, koppar, jugend, tidigt 1900-tal.

Oval form med dekor av vinklasar i relief på kortsidorna. Patinerad. Längd 61 cm.

Bruksslitage. Skav. Ostabil pga något bucklig. Mindre fläckar och anlöpningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK