FOTOGRAFIALBUM, från Caleb Althins konstskola i Stockholm, 1910-20-tal. 34 inklistrade fotografier i varierande storlek.

Föreställande bl a Siri Derkert, Ragnar Nyberg, Harald Östergren, Nils Tydén, m fl.

Slitage. Ej genomgånget.

Lähtöhinta
2 000 SEK