Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

John-Lewis Shonborn

(Unkari, 1852-1931)
John-Lewis Shonborn
(Unkari, 1852-1931)

JOHN-LEWIS SHONBORN, olja på duk, signerad

Landskap med stående kvinna bredvid pojke sittandes på mula. Ca 61 x 74 cm.

Upphöjning med retuscher i dukens vänsterkant. Ytsmuts, fläckar. Ställvis smärre krackelyr och rispor.

Lähtöhinta
10 000 SEK