620329

GRÖTSKÅL MED LOCK, tenn, Gustav Silov, Vimmerby, (1848-1875).

Rund, på fotring, välvt lock med knopp. Hänklar. Höjd 18 cm.

Slitage, bucklor, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK