SHAKER och COCKTAILGLAS, 5 st, nysilver, bl.a. CG Hallberg, 1930-40-tal.

Shaker med geometrisk dekor av romber. Insats med citronpress/sil. Höjd 23 cm. Glas på rund fot. Förgylld cuppa. Höjd 9 cm.

Bucklor. Slitage.

Lähtöhinta
1 800 SEK