Christian Wilhelm Ernst Dietrich

(Saksa, 1712-1774)
(Saksa, 1712-1774)

CHRISTIAN WILHELM ERNST DIETRICH. Tillskriven. Olja på pannå.

"Astronomen", 39 x 30 cm.

Ställvis ytslitage, möjligen senare fernissa, med krackelyr.

Lähtöhinta
8 000 SEK