Tina
621299

TÉDOSA samt LJUSSTAKAR, ett par, tenn, funkis, GAB 1935 respektive CG Hallberg 1938 Stockholm.

Tédosa med rund form och rund lockknopp. Höjd 13,5 cm. Ljusstakar med rund form, utvikt överdel. Diameter 13, höjd 6 cm.

Ställvis slitage och repor. Smärre stötmärken.

Lähtöhinta
2 000 SEK