Muut
621893

REKLAMPLANSCH, "Mazetti" 1940/50-tal.

"Den gör susen" Ögon-cacao. 99 x 69 cm.

Smärre kantskador, fläckar, repor och mindre hål. Oramad.

Lähtöhinta
1 500 SEK