622272

FICKURSSKÅP, 20 st, mestadels nysilver, av olika fabrikat, mestadels 1900-talets början.

Samtliga med ljusa urtavlor. Ur med både arabiska och romerska siffror. Diameter ca 4-5 cm.

Slitage, repor och märken. Sprickor i både emalj och glas. Anlupna. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK