Kellot
622403

ARMBANDSUR, Novus, stål med 18K guld armband, Borgings Guldsmide, Göteborg, 1970. Total vikt 20,05 g.

Urtavla silverfärgad med guldfärgad stavindex. Diameter 18 mm. Längd armbandet 17,5 cm.

Bruksslitage. Repor på glaset. Ej funktiontestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK