Muut
623115

SKRIVSET, brons 2 delar,märkt "Ilfast aegte Bronce H.F". Danmark. 1900-tal.

Brevpress. Två bläckhorn med varav en med glasinsats. Dekor av skidåkare. Längd 43 cm. Bredd 18 cm. Höjd 15 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. En glasinsats saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK