623841

SAX, LINJAL och BREVKNIV, Frans Nyzell, Eskilstuna, 1900-talets början.

Vitmetall med bronserad och blånerad dekor av växtslingor, frukter och delfiner. I etui. Längd ca 22- 28 cm.

Bruksslitage. Anlöpningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK