George Barret

(England, 1767-1842)
George Barret
(England, 1767-1842)

GEORGE BARRET, tillskriven. Olja på duk. A tergo märkt med etikett G. Barret, R.A.

Flodlandskap med träd och berg. A tergo märkt med etikett G BARRET, R.A. A Welsh River Scene. Bildstorlek 12,5x18 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK