Luplau Janssen

(Tanska, 1869-1929)
Luplau Janssen
(Tanska, 1869-1929)

LUPLAU JANSSEN, olja på duk, signerad.

Damporträtt. 40 x 35,5 cm.

Retuscher, lagningar, ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK