Tina
624239

SKÅL PÅ FOT, tenn, Ystad metall, 1946.

Skaft i form av sjöjungfru. Diameter ca 28, höjd 26 cm.

Bruksslitage, repor, skålen något skev.

Lähtöhinta
1 500 SEK