624333

SKRIVBORDSUPPSATS, 4 delar, kolmårdsmarmor, 1900-tal.

Ljusstakar, ett par, kvdaratisk fot, höjd 13,5cm. Brevpress, längd 15cm. Visitkortshållare, rund med skåra, höjd 7cm.

Slitage. Repor. Visitkortshållarens skåra med nagg.

Lähtöhinta
1 800 SEK