KANDELABER, vitmetall, jugend, signerad Claude Bonnefond, tidigt 1900-tal.

I form av kvinna med böljande klänning uppbärande tre ljuspipor i form av liljor. Signerad C Bonnefond. Höjd ca 36 cm.

Slitage. En ljuspipa lös (eventuellt med gammal lagning) och saknar blad.

Lähtöhinta
3 000 SEK