LJUSSTAKE SAMT SKÅL MED LOCK, tenn, gustaviansk resp rokokostil, 1800-1900-tal.

Klockformad fot med dekor av bandstav. H 13. Snedställda åsar samt rocailleformat handtag. L 13,5.

Slitage och anlöpningar, bucklor.

Lähtöhinta
800 SEK