Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
626336

ARMLÄNK, 18K vitguld med briljantslipade diamanter, 3,12 ct, importstämplat. Vikt 38,9 gram.

Längd 38,9 gram. Carat enligt gravyr stämmer ej då två briljantslipade diamanter saknas.

Bruksslitage. Två diamanter saknas, carat enligt gravyr stämmer ej då dessa saknas.

Lähtöhinta
12 000 SEK