Muut
626487

SOFFA, "1758 / Tremmesoffa", Börge Mogensen, Fritz Hansen, 1900-talets andra hälft.

Bok, lösa stoppade sits och ryggdynor, ena gaveln ställbar med läderband, etikettmärkt Fritz Hansen, längd 158 cm.

Obetydligt bruksslitage, smärre repor.

Lähtöhinta
12 000 SEK