Nils Elias Anchers

(Ruotsi)
Nils Elias Anchers
(Ruotsi)

NILS ELIAS ANCKERS, akvarell, monogramsignerad och daterad 01.

Stridsfartyg. Bildstorlek 38 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
3 000 SEK