626877

DUBBELKAROTT och COASTER, nysilver, England, 1900-tal.

Coaster med genombruten dekor och hänklar föreställandes lejonhuvud, höjd 15 cm. Karott med bladdekor och två fack invändigt, längd 31 cm.

Bruksslitage, avskav.

Lähtöhinta
1 500 SEK