VINKYLARE OCH ISHINK, Italien, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Kantig cylinderform. Diameter 14, höjd 16-24 cm.

Smärre bruksslitage och fläckar.

Lähtöhinta
2 500 SEK