Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Antonis van Dyck

(Flandern/England, 1599-1641)
Antonis van Dyck
(Flandern/England, 1599-1641)

ANTONIS VAN DYCK, efter, olja på kopparplåt, 1700-tal

Spegelvänd kopia av "Den heliga familjen", originalet hänger på Alte Pinakothek, München. 22,5 x 16,5.

Repor. Bucklig kopparplåt. Retuscher.

Lähtöhinta
8 000 SEK