Charles Friberg

(Ruotsi, 1868-1953)
Charles Friberg
(Ruotsi, 1868-1953)

CHARLES FRIBERG, skrivställ, förgylld brons och gotländsk kalksten, signerad samt daterad 1926.

Sittande kvinna. Längd 24, bredd 20, höjd 16 cm.

Bruksslitage. Nagg i stenskålen.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS