Carl Larsson

(Ruotsi, 1853-1919)
Carl Larsson
(Ruotsi, 1853-1919)

CARL LARSSON, etsning, monogramsignerad.

"Självporträtt". Bildens mått ca 7 x 5 cm.

Ställvis gulnad. Reva utanför bildens yta, möjligen med lagning. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
20 000 SEK