630349

UPPSÄTTNING FISKBESTICK, 12 delar, "Triennale", Bertel Gardberg, Fiskars, 1950-tal.

Stål samt handtag i jakaranda. Intyg från Jordbruksverket medföljer, Dnr nr 4.10.18-13876/14.

Visst slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK